WSZYSTKO JEST W TOBIE. ZAUFAJ I PODĄŻAJ GŁOSEM WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI.
Przyjemność z życia

to sztuka

Zdrowie to nasza odpowiedź na życie – stan przepływu i harmonii. Gdy jesteśmy w zgodzie z sobą, czujemy się silni. Niezaspokojone potrzeby mogą prowadzić do dyskomfortu i choroby. Pracownia Be Flow to miejsce odkrywania, jak dbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, by cieszyć się pełnią życia.

  • Zmień perspektywę – odkryj wolność
  • Rozpuszczaj ograniczenia i przekonania
  • Wyrażaj potrzeby i pragnienia
  • Poczuj spokój w chaosie życia

 

ZAKRES POMOCY
Twórczość

Misja Pracowni

Pracownia BeFlow to Twórczość, Rozwój i Psychoterapia. Przestrzeń doświadczania siebie. Jest to owoc życiowych poszukiwań oraz niegasnącej miłości do sztuki i psychologii.

Poprzez integralne metody terapeutyczne pomagamy zgłębić obszary mentalne, fizyczne, emocjonalne oraz duchowe.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rozwój

Zakres Pomocy

Formy Pomocy: Program Profilaktyki Zdrowia Psychicznego „Podróż do siebie”, sesje psychologiczne i coachingowe, warsztaty psychologiczno-rozwojowe, warsztaty coachingowe, wykłady edukacyjne, seanse relaksacyjne oraz zajęcia ruchowe redukujące napięcia.

Zakres Pomocy: Kryzys emocjonalny, depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, potrzeba wsparcia, trudności w relacjach, problem z samooceną, brak umiejętności samoregulacji.

Psychoterapia

Metody Pracy

Podstawą pracy jest rozpoznanie i doświadczanie odczuć płynących z ciała. Uważność na siebie i budowanie dobrostanu.

Działamy na subtelnych technikach bazujących na współczesnej wiedzy z zakresu pracy układu nerwowego. Korzystamy z elementów treningu uważności oraz terapii systemu wewnętrznej rodziny.

Działam w ruchu Psychologii Pozytywnej.

Kurator sztuki Przyjemności

Poznaj mnie

Nazywam się Paula Olska. Wspieram jako psycholog, soul coach, praktyk psychologii pozytywnej oraz trener regulacji emocji i redukcji napięć psychoruchowych.

Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie czerpię z narzędzi sprzyjających budowaniu dobrego życia. W pracy szczególną uwagę kieruję na ciało.

Fascynuje mnie człowiek zatem nieustannie poszerzam wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Prywatnie

Artysta

Żyję poza przyjętymi schematami, poza presją i oczekiwaniami społecznymi. Odpoczywam w ciszy, kocham muzykę. JESTEM. Uważnie i świadomie tworzę Sztukę Przyjemności życia.

Moje trudne doświadczenia ugruntowały mnie jako specjalistę. Odkrywanie swojej prawdy i kreowanie odważnego, pełnego pasji życia pomogło mi stworzyć jakość, z którą do Ciebie przychodzę.

NIEZMIENNIE ZMIENNA. BAWIĘ SIĘ, BO ŻYCIE TO NIE JEST POWAŻNA SPRAWA.